Producenci
Warunki gwarancji

Płyty gumowe mają spełniać określone zadanie tzw. Bezpieczeństwo oraz amortyzację upadku.

1. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy od daty zakupu. Gwarancja obejmuje płyty gumowe ułożone na podbudowie z kruszyw lub podbudowie twardej (betonie, asfalcie).

2. Gwarancją  nie są  objęte : - uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, zanieczyszczenia, uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwej pielęgnacji - uszkodzenia spowodowane poprzez nadmierne obciążenie samochodów - obciążenia nawierzchni punktowe poprzez stałe ułożenie ciężkich przedmiotów - wykruszenia  płyt gumowych powstałe na wskutek eksploatacji - zmiany w odcieniu koloru płyt SBR i EPDM dwukolorowych poprzez warunki atmosferyczne - promienie UV -wybrzuszenia płyt spowodowane niewłaściwym ułożeniem i niezastosowaniem się do zasad o prawidłowym podłożu (tarasy, balkony). Brak spadku lub brak otworów w bocznych krawędziach mający na celu pozbycie nadmiaru wody. Płyty muszą mieć odpływ wody.

3. Płyty gumowe mają tendencję do tzw. "pracy" ściskają się i rozszerzają poprzez duże zmiany temperatur w okresie letnim jak i zimowym. Jest prawdopodobne iż mogą powstać szczeliny na łączeniach ok 5-8mm. Należy je zignorować ze względu na kolejne zmiany temperatur.

4. Wystąpienia odkształceń w narożnikach, może być spowodowane niewłaściwym wykonaniem podłoża. Nie zalecamy stosowania piasku na kruszywie.

5. W razie złożenia reklamacji oraz stwierdzenia przez zarząd firmy wady wykonanej nawierzchni daje automatyczne odstąpienie od uwzględnienia roszczeń z tytułu gwarancji .

6. W przypadku koloru jasnego płyty mogą różnić się odcieniami. Proces technologiczny wytwarzania płyt nie pozwala na idealnie jednolity odcień wyrobu poprzez takie czynniki jak: partie produkcyjne barwników lub rodzaj granulatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl